Horoskop na 20. január 2020 - 5. február 2020

Tr. Luna 20. januára 2020 vchádza do ohnivého znamenia Strelca, kde postupne vytvorí konjunkciu - tesný kontakt s dynamickou planétou Mars. Vo svete a aj v našom okolí preto môžeme očakávať prudké, kolísavé výkyvy emócií s rozsiahlym efektom. Na harmónii nám nepridá ani napätý vzťah jemných planét Venuša a Neptún voči ohnivo naladenému Marsu. Ich vzájomné pôsobenie môžeme pociťovať do 5. februára 2020.
V tomto období bude veľmi dôležité udržať si na uzde vlastné emócie a takt v spoločnosti. Vyvarovať by sme sa mali najmä unáhlených činov v dôsledku nahromadeného vnútorného tlaku. Problémy nám môžu robiť búrlivé boje za náš pomyslený ideál. Počítať by sme mali aj s tým, že naša prirodzená priebojnosť a zdravé chovanie môže v dôsledku nekontrolovaných emócií naberať na extrémnej sile. Výsledkom však bude nežiadúci opačný efekt. Avšak tí, ktorí dokážu stáť pevne nohami na zemi a budú sa pridržiavať svojích overených postupov bez prchkých jednaní voči druhej strane, majú veľkú možnosť dôjsť do výťazného cieľa s výnimočným výsledkom.
22. - 28. januára horúcim hlavám pomôže planéta Merkúr zo vzdušného znamenia Vodnára. Pôjde pravdepodobne o nečakané nové informácie, nápady a riešenia ako sa pohnúť o riadny kus do predu a ako sa vynoriť zo zahmlených stavov. V tom čase treba stavať na logickom myslení, ktoré podporí žiadúcu vynaliezavosť a navrhne tú správnu výťaznú stratégiu.

© 2024 | www.petija.sk