Horoskop na január 2022

Vysoké nároky zo strany spoločnosti máme možnosť cítiť už od prvej polovice novembra minulého roka, kedy po kratšej pauze znovu narastá vo všetkých verejných odvetviach množstvo nezvratných zmien. S touto súvislosťou môžeme na večernej oblohe voľným okom pozorovať napätý boj medzi planétami Saturn zo znamenia Vodnára a Urán zo znamenia Býka. Ich vzájomné pôsobenie naberá na aktivite od 9. novembra 2021 do 3. februára 2022. Svojim vplyvom v reálnom dianí nielen zvyšujú nároky na naše živobytie, ale dodržiavaním prísnejších verejných pravidiel (vrátane dôsledkov výkyvov na menovej a komoditnej burze) prinášajú ťažkosti v globálnom finančnom sektore. Ten sa ukazuje ako nestabilný predovšetkým od 19. decembra 2021, keď Venuša zo znamenia Kozorožca spomaľuje a stáva sa retrográdnou. Túto tému na začiatku roka posilňuje prítomnosť ďalších štyroch planét v tom istom znamení. Z tohto vyplýva, že finančné vízie a obchodné napredovanie sú do 29. januára sťažené. Dochádza k tomu kvôli nedostatku tovaru a výrobných materiálov, príp. sa dané komodity stávajú finančne nevýhodné, alebo sú spojené s ďalšími nežiadúcimi výdavkami. Konkrétne od 14. januára 2022 by sme mali počítať s nárastom problémov v komunikácii, cestovaní a doprave.

S týmito témami úzko súvisia aj otázky s pohybom a vzduchom (ovládaním vzdušného priestoru). V konečnom dôsledku aj návratom k starším, nedoriešeným záležitostiam. Keďže od 25.-26. januára dôjde k posilneniu Venuše v znamení vecného a praktického Kozorožca planétami Mars, Merkúr, rošády a chladné kalkulovanie na pracoviskách vrátane pracovných pozícií budú častým nevyhnutným riešením pre zachovanie celistvosti a chodu biznisu.

Spomenúť treba azda aj to, že prítomnosť pomaly sa pohybujúceho Pluta nasvedčuje nerušené pokračovanie záujmov vládnucich vrstiev udržiavať nastolený chod pod vlastnou kontrolou.

 

Prajem Vám, milí priatelia, vydarený vstup do nového roka a úspešné zvládnutie prvého kalendárneho mesiaca 2022!

Váš astrológ Pavol Petija

© 2024 | www.petija.sk