Horoskop na sv. Valentína

14. február 2020 bude pod silným vplyvom Luny v znamení Škorpióna. Môžeme počítať s prebudením našich emócií a tajných zbližujúcich túžob vo všetkých smeroch. Vesmír v mnohých prípadoch podporí naše odhodlanie vyjsť s pravdou von a dá príležitosť baviť sa o našich citoch. Bude tak dochádzať k mnohým prekvapujúcim spojeniam a zároveň k dynamickým rozchodom alebo prinajmenšom žiarlivostným scénam. V každom prípade pôsobenie Luny v opozícii na planétu Urán a aj ďalšie vzťahy planét naznačujú v pevných zväzkoch labilitu a náhlu zmenu nálady. Z tohto dôvodu môžeme počítať s nečakanou zmenou osobného postoja u nás samotných alebo u nášho partnera. K rozhodným a svojhlavým činom v citových oblastiach budú vyprovokované aj tie najmenej odvážne povahy. Pozícia Venuše z ohnivého znamenia Barana a Mars z ohnivého znamenia Strelca dávajú tušiť, že dôjde k horúcej vášni v zmysle dobývať a byť dobývaním. Môžeme tiež očakávať nové alebo staronové neodolateľné vzplanutia. Ich ťažko ovládateľný silný náboj s istotou zaženie šedé a nenaplnené dni.

Harmonický vzťah medzi vodným znamením Škorpióna a znamením Rýb hovorí o fantastickom intuitívnom jednaní, skvelej písomnej aj hovorovej komunikácii a dobrej hudbe. Pripravované romantické prekvapenia pre naše drahé polovičky budú mať najlepší efekt v prepojení vody a ohňa (napr. kúpeľ a sviečky). Urán však varuje pred nečakanou premenlivou stabilitou na zemi a pevných zariadeniach. Mars s Venušou zasa odporúča mať pod kontrolou horúci plameň.

Na záver ešte rád dodám: Nebojte sa nových a nepoznaných vecí. Planéta Urán s planétou Mars vzájomne podporia akúkoľvek originalitu, posilnia dráždivé napätie a spontánne odhodlanie zažiť niečo nové.

Krásny sviatok sv. Valentína prežitý v milujúcom objatí Vám želá Váš astrológ Pavol Petija.

© 2024 | www.petija.sk