Horoskop prelomu apríla a mája 2019

Na prelome apríla a mája máme z astrologického hľadiska rušnejšie obdobie, o ktoré sa stará najmä postavenie planéty Mars vo vzdušnom znamení Blížencov. Naše myšlienky a názory sú v tejto chvíli podporované samotným Merkúrom (planéty komunikácie a zbližovania) v ohnivom znamení Barana, ktorý rozprúdi debaty, dodá komunikácii a zbližovaniu výrazný náboj.

V napäťovom postavení sú však Neptún s Jupiterom, preto je na mieste ešte vyše týždňa vydržať a dbať na obozretnosť pred zahmlievaním faktov, ktoré majú tendenciu uviesť človeka do omylu. Nie sú vylúčené ani podvody a zvýšená miera užívania omamných látok či prílišného presadzovania vlastných ideálov.

Senzitívni a vnímavejší ľudia môžu počas týchto dní výraznejšie prežívať vlastné sny a v priebehu dní sa poniektorým môže dostaviť až precitlivenosť na rôzne podnety.

Príťažlivá Venuša v znamení Barana nám do 3. mája prináša oživenie neskrotných vášní, lásky a silnej príťažlivosti, po tomto dátume však môže byť jej vplyv oslabený pôsobením Saturna. Môže dôjsť k náhlym prekážkam a ťažkostiam v tejto oblasti, pričom tieto môžu byť sprevádzané búrlivými emóciami a zmenou nálad, ktoré ochladia horúce hlavy.

Od 9. mája začne „urovnávacia" fáza, ktorá Venuši opäť prinavráti jej harmóniu, prirodzenú vášnivosť a príťažlivosť k opačnému pohlaviu s ešte vyššou intenzitou!

© 2024 | www.petija.sk