Hviezdy na prelome august – september 2023

Podľa nebeských hviezd, ale aj podľa zaužívaných zvyklostí môžeme v posledných augustových dňoch očakávať návrat myšlienok k príprave školských a pracovných povinností. Cúvajúci Merkúr, bohužiaľ, nie je aktuálne vyhliadkou pre sústredenie a chuť logicky myslieť. V terajších, ale aj ďalších postupne prichádzajúcich informáciách môžeme nachádzať chyby a nezrovnalosti. K pohode neprispeje ani blížiaci sa spln, ktorý vrcholí v ranných hodinách 30. augusta. Nespavosť a následne únavu počas dňa môžeme cítiť aj deň – dva v predstihu.

Mars svojou energiou vo Váhach už teraz podporuje skôr kolektívne uvažovanie, a tak sa aj počas celého septembra môžeme zaoberať spoluprácou s inými ľuďmi. September je preto ideálny pre voľbu nových partnerov a spolupracovníkov. Taktiež praje predvolebnej kampani. Mnohí z nás ani nemusia namáhať mozgové závity, ale vyberať si skôr pomocou sľubovaných finančných výhod. Ako sa postupne ukáže, početná kolektívna súdržnosť bude vo veľkej výhode.

Nepriaznivý Saturn nám všetkým do 20. septembra narobí najviac starostí okolo škôl, dopravy a zdravotníctva. Východiskom bude spájanie slabších častí do jedného, ešte v norme udržateľného celku.

© 2024 | www.petija.sk