Náš liek na obzore

3. apríla 2020 o 18:24 hod nastáva z vesmírneho hľadiska skutočne zaujímavý čas. Zatiaľ čo stále prebiehajú trenice medzi nutnými opatreniami v novom dočasnom systéme, planéta Venuša ako symbol družnosti, príjemných a veselých záležitostí začína svoj prechod do vzdušného znamenia Blížencov.
Z optimistického pohľadu nám Venuša v novom znamení podporí chuť uvažovať, logicky argumentovať a využívať všetky dostupné možnosti k obnove a prehĺbeniu medziľudských vzťahov. Aktivuje v nás vynaliezavosť a schopnosť baviť sa aj napriek zložitejším podmienkam. Veselosť, rozširovanie kontaktov a úprimný priateľský prístup patrí do hlavného arzenálu tejto planéty. Zdá sa, že práve takéto nebeské korenie je hlavnou prísadou pripravovaného lieku, ktorý sa pre nás v týchto dňoch mieša. Pre jeho krehkosť a prchavé vlastnosti je však nutné účinnú látku podávať pravidelne. V konkurenčnom boji vyniká v tom, že jeho dávky možno bezpečne bez strachu a obáv zvyšovať. Aplikuje sa bezpečne a jednoducho pripojením na diaľku, najlepšie priamo bez zdĺhavých príprav a strojených fráz.
Tak ako je všeobecne zaužívané u bežných prípravkov aj toto liečivo má nežiadúce účinky. U 1 z 1000 užívateľov nastávajú príznaky nudných otráv a uzatváranie sa pred spoločnosťou. Upozorňujeme, že absolútne presedlanie na novú použitú látku tzv. „pozornosť druhým" spôsobuje zvýšenú nervozitu okolia, ku ktorým sa ešte z kapacitných dôvodov nedostala. Počas jej užívania sa pravdepodobne stretneme aj s tým, že Vás okolie dostatočne nepochopí a bude nutné si ho u zadubencov a nespoločenských parazitov nadobro presadiť a vybojovať. Je to však iba prechodný stav, ktorý sa dá trpezlivosťou a skutočným odhodlaním zvládnuť.


Prajem Vám všetkým veľa odhodlania zostať doma, šíriť bezpečne do svojho okolia veselosť, lásku a optimistický postoj k životu. Zdar a silu, priatelia! Váš astrológ Pavol Petija

© 2024 | www.petija.sk