Šťastie krásne, šťastie vzácne, šťastie jedinečné!

Istotne všetci túžime mať v živote aspoň kúsok šťastia, ten skutočný pocit radosti z uvoľnenia, že sa nám niečo vytúžené naplnilo. Pre šťastný pocit sme často ochotní nielen tvrdo pracovať, ale neraz si aj odopierame menej podstatné veci. Keby som sa vás opýtal, čo výnimočné by ste si pre tento okamih priali, tak by sme sa divili, aké vie byť šťastie rozmanité.

V predstavách dokážeme zablúdiť hádam do každej sféry života. Kým u jedného je podstatné zdravie, u druhého je šťastím chýbajúci balík peňazí, postup v kariére alebo milujúci partner či narodenie dieťatka.  Menovať podoby šťastia by sme vedeli dlho, ale aj tak by sme si nespomenuli na úplne všetky. Dôvod je jasný, každý máme svoju životnú tému premiešanú jedinečným postavením hviezd pri narodení, kolektívnym vplyvom, ale aj vlastným konaním. Pravé preto si svoj rebríček hodnôt a základných potrieb rokmi prehodnocujeme a niekedy meníme ich poradie.

V tomto roku tranzitný Jupiter, ako významný nositeľ veľkého šťastia, pôsobil priaznivo v znamení Býka do 25. mája a tým v spoločnosti podporil ekonomický rast a ďalšie finančné možnosti.

Po tomto termíne už pôsobí v znamení Blížencov, kde si na svoje prichádza vylepšená komunikácia, pohyb a cestovanie. Navyše do 23. júla 2024 bude priať dovolenkárom a každému, kto si neželá vo voľnom čase zostávať unudený v domácom prostredí. Dobrodružné zážitky a pôžitok z poznávania vzdialených krajov a kultúr je do uvedeného dátumu vskutku bezproblémový. Mali by sme vedieť, že neskôr už neharmonický Saturn a ďalšie planéty spôsobia zvrat nálady a začnú situáciu výrazne meniť.

Prechodom planéty Mars do znamenia Blížencov, ale aj Merkúr do znamenia Panny naštartujú šírenie informácií, po ktorých očakávam väčší rozruch. Dá sa povedať, že po celý zvyšok leta sa vzniknutej záťaže nezbavíme. Starosti nám môže spôsobiť napr. zvýšený počet hackerov vo finančnom sektore, ale aj nepríjemné problémy na cestách kvôli prehnanej rýchlosti alebo nutnej oprave ciest, príp. auta. Mars by sa mohol postarať o témy súvisiace s bezpečnosťou, armádou alebo výpočtovou technikou.

 

Pokiaľ sa chcete o planetárnych konšteláciách na leto 2024 dozvedieť viac, alebo sa spýtať na vlastnú prognózu, tak ma neváhajte kontaktovať. Jednou z obľúbených možností je krátka tel. konzultácia (do 30 min.). Napíšte mi, budem sa Vám čoskoro venovať.

© 2024 | www.petija.sk